Косметологія та Масаж

Чистки

Записатись

Здорова та сяюча шкіра обличчя від природи – скоріше виключення, ніж правило. Можна тільки позаздрити тим, хто успадкував чисту шкіру і може обійтися без особливого догляду. Але, на жаль, забруднене повітря, ультрафіолетове випромінювання, неповноцінне харчування  та стреси часто призводять до висипань, акне, комедонів та інших малопривабливих реакцій обличчя на оточуючий світ. 

Якщо у Вас проблемна, чутлива чи жирна шкіра,  Ви часто знаходитесь в несприятливих умовах, або не маєте достатньо часу та навиків для ретельного очищення і догляду – дозвольте потурбуватись про це спеціалістам LazerHall. Професійна чистка обличчя – це не тільки швидкий та ефективний спосіб позбавитись від забруднень та підживити шкіру, а й чудова можливість для розширення своїх знань про догляд в домашніх умовах. Кваліфіковані космето-дерматологи проводять процедуру з урахуванням всіх особливостей шкіри Вашого обличчя, використовуючи сучасну косметику та методи очищення, проводять попередні консультації аби уникнути непередбачуваних реакцій та виявити протипоказання. 

Живлення, відновлення водного балансу і покращення кровообігу – ось за що ваша шкіра подякує Вам, а оточуючі будуть приємно вражені сяючим обличчям і Вашою радісною посмішкою. Адже турбота про своє тіло – це не тільки користь і оздоровлення, а й важливі ритуали і час тільки для себе.

Записуйтесь в LazerHall в Мукачеві, Ужгороді, Іршаві чи Хусті на процедуру чистки вже сьогодні і Ви будете приємно здивовані  неймовірним ефектом та помітним результатом. Бо наша мета – краса, здоров’я та  впевненість кожного клієнта.

Пілінги

Записатись

Як не крути, але шкіра обличчя найбільше страждає в повсякденному житті. Перепади температури, сухе повітря, косметика та бруд несуть з собою загрозу появи різного виду недоліків. Домашній догляд не завжди допомагає позбутися великих і маленьких проблем, та й не завжди є час, щоби провести свої ритуали і процедури в сучасному темпі життя. Плями, лусочки, чорні цятки – зовсім не те, що хочеться бачити в дзеркалі щодня.

Професійний пілінг в LazerHall – це просто знахідка для тих, хто хоче виглядати на всі 100! Після пілінгу, який проводять кваліфіковані лікарі-дерматологи, будуть помітні і відчутні наступні позитивні зміни:

Завдяки делікатному усуненню відмерлих клітин епідермісу шкіра починає краще “дихати”,  стає більш зволоженою та однотонною. 

Звичайно рекомендується  підтримувати здоровий стан шкіри правильним харчування, захистом від інсоляції та грамотно підібраним домашнім доглядом. Старайтесь не використовувати вдома скраби та пілінги з грубими абразивними частками – це тільки погіршить стан шкіри,  бо можлива поява судинної сітки чи мікрорубців.

А от чисте повітря, підтримка водного балансу та регулярний пілінг в умілих руках професіоналів – це чудова комбінація, яка підтримує шкіру в тонусі та здоровому свіжому стані. Регенерація клітин неможлива без  глибокого очищення та стимуляції синтезу еластину і колагену.

Салони лазерної косметології LazerHall завжди раді вітати Вас в своїх стінах. Тож записуйтесь на попередні консультації до наших спеціалістів, які підберуть Вам індивідуальну програму для усунення недоліків та підтримки здоров’я шкіри. Постійні знижки та акції по комплексному догляду роблять процедури в LazerHall доступними для кожного. До зустрічі!

Видалення новоутворень

Записатись

З доброякісними новоутвореннями на шкірі стикається майже кожна людина. Ці процеси неможливо контролювати, важко передбачити і майже нереально  повністю вилікувати. Крім естетичного дискомфорту деякі недоліки шкіри можуть можуть нести загрозу здоров’ю.

Діагностикою та лазерним видаленням новоутворень на шкірі та в судинах займаються справжні професіонали – лікарі-дерматологи. Наші фахівці дотримуються високих стандартів обслуговування клієнтів і ніколи не роблять зайвих чи шкідливих процедур. 

Найчастіше в LazerHall звертаються, щоби позбутися:

Рекомендуємо звертати особливу увагу на форму та розмір Ваших родимих плям, оскільки зміна стану іноді може свідчити про розвиток меланоми. Також ми радимо забути про домашні способи виведення бородавок чи інших новоутворень – чистотіл або марганцовка  не є панацеєю, а неправильна обробка і догляд за неминучою раною може призвести до запалення чи інфікування.

Лазерне видалення доброякісних новоутворень – це швидкий, безболісний і ефективний метод, який проводиться виключно лікарями-дерматологами чи хірургами. Найсучасніша техніка, науковий підхід та командна робота  кваліфікованих працівників LazerHall, а також довіра тисяч відвідувачів, робить процедури видалення діодним лазером доступною для кожного. Після процедури не залишається ні рубців, ні плям, ні опіків, а період реабілітації пройде швидко і без ускладнень, якщо дотримуватись рекомендацій лікаря.

Найкраще співвідношення ціна і якість – це тільки LazerHall. Тож не відкладайте на завтра – позбудьтесь дискомфорту вже сьогодні і записуйтесь на безкоштовну консультацію!

Доглядові процедури

Записатись

Види косметологічних послуг

Косметологія в Ужгороді, Мукачево, Іршаві, Хусті

Чистка. У центрі лазерної косметології «LAZERHALL» процедуру проводять різними способами. Це може бути механічна, комбінована або ультразвукова чистка обличчя.

На завершення сеансу наноситься заспокійлива маска, яка закріпить ефект процедури. Також косметолог дає рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою, в разі необхідності призначає дату проведення повторного сеансу. Не меншим попитом користується уз чистка спини, після якої на тіло також наноситься маска.

Пілінг. На відміну від  чистки, головне завдання пілінгу полягає у видаленні верхнього шару епідермісу. Шкіра набуває більш рівний, гладкий і доглянутий вигляд. Періодичність проведення даного виду процедур визначає фахівець, з урахуванням стану шкірного покриву, поставленої мети, виду пілінгу і віку пацієнта.

Видалення новоутворень. Поширена проблема, яка може виникнути у людей різного віку. Новоутворення діляться на вроджені та набуті, які в свою чергу можуть бути злоякісними і доброякісними. Визначити тип наросту може тільки фахівець після візуального огляду. Для видалення новоутворень використовують різні методи, найбільш поширений – за допомогою лазера.

Доглядові косметологічні процедури. Сеанси, які передбачають догляд за шкірою, рекомендується проводити курсом. Дія процедур направлено на збереження краси, здоров’я і молодості особи. При проблемній шкірі може знадобитися консультація дерматолога, який призначить індивідуальний курс лікування.

Переваги послуг професіоналів

Процедури, які проводять фахівці в обладнаному кабінеті, більш ефективні в порівнянні з домашнім доглядом. Вони проводяться з використанням сучасного технологічного обладнання за індивідуальним протоколу. Вікові зміни шкіри піддаються лише професійним діям, домашніми масками від них не позбутися. У сучасній косметології використовуються одноразові матеріали, кожен сеанс займає певний проміжок часу, які фахівці салону строго дотримуються. Послуги по косметології в Іршаві затребувані серед чоловіків і жінок. Для отримання очікуваного ефекту потрібно курс з декількох процедур, який становить фахівець, виходячи зі стану шкіри і побажань пацієнта.

 

МАСАЖ

Сейф лазер — лазер з терапевтичн

ою дією на організм людини.

Використання даного лазеру ефективне та нешкідливе, до того ж, має багатоцільове застосування.

За допомогою лазеру і його позитивного впливу фотохімічних реакцій, 

відновлюються біологічні процеси в організмі людини.

Головна властивість лазеру — це природній процес постачання кисню до клітин.

Ефект від Сейф лазеру:

—Біостимуляція (стимуляція організму до самовідновлення)

— Зниження запальних процесів

Омолодження

Тривалість сеансу 30 хвилин. Тривалість курсу індивідуально призначається масажистом.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж — масаж, який здатний швидко відновити нормальний стан підшкірної жирової клітковини, шкіри та прилеглих м’язових тканин.

Ефект від антицелюлітного масажу:

— Покращення обміну речовин

— Прискорення лімфообігу

— Покращення стимуляції регенерації клітин

— Насичення клітин киснем

— Відсутність целюліту

Курс складається з 10 сеансів. Тривалість процедури 1 година 50 хвилин.Не рекомендується робити антицелюлітний масаж кожен день. Краще витримати хоча б день між процедурами. Оптимальна частота проведення – 2-3 рази на тиждень. Більш точну кількість сеансів визначає фахівець в залежності від стадії целюліту. 

Омолоджуючий масаж

Омолоджуючий масаж — це техніка масажу, спрямована на покращення тургору шкіри, підвищення рівня еластину та колагену в клітинах, моделювання овалу обличчя та боротьби з віковими змінами. 

Омолоджуючий масаж покликаний розгладити, підтягти, моделювати шкіру обличчя. Це три кити, на яких базується будь-яка омолоджуюча техніка масажу: чи то клініка, салон чи ваші власні руки.

Ефект від масажу:

— Моделює овал обличчя

— Налагоджує лімфодренаж: зменшує набряки, виводить шлаки та токсини

— Вирівнює рельєф шкіри: усуває мімічні та вікові зморшки

— Бореться з обвисанням шкіри (птоз), другим підборіддям

Масаж

Записатись

Масаж Обличчя

Записатись

Масаж та тейпування

Записатись